| Артикул | п03009 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03485 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255Р |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01254Т |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254С |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052риби |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329О |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164С |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03687 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132299 |
| Вага | 8.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Н |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04064 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02890 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Н |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18974козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03462 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03832 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03488 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03559 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133102 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133128 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133134 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041діва |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041овен |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кол01254D |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |