| Артикул | п03766 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03780 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131553 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256В |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131771 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052овен |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133077 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Т |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03549 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03664 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03722 |
| Вага | 3.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03719 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03770 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041рак |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041близнюки |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1041терези |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п00134 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 131664 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254В |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132987 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03440 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052скорпіон |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03403 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |