| Артикул | 133349-ТР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Т |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Укр |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ДПСУ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГЕРБ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ST |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-РІД |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133206 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-1 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-2 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-Укр |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-3 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-8 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-7 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-6 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-5 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-4 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133350-9 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-В |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133126 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132864 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер |