| Артикул | EXC453 |
| Вага | 19.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | EXP077 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | б04229 |
| Вага | 23.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06192 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бр00027 |
| Вага | 10.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06724 |
| Вага | 7.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06723 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0379nl |
| Вага | 9.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ESB178-GR |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00568 |
| Вага | 23.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00567 |
| Вага | 28.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133155 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041стрілець |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131558 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00561 |
| Вага | 46.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00563 |
| Вага | 26.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 817 |
| Вага | 86.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | ц00562 |
| Вага | 42.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00053 |
| Вага | 10.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112676о |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131556 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | denb1 |
| Вага | 57.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00058 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00054 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00060 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00052-4 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |