| Артикул | п03732 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00051 |
| Вага | 10.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133220 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221скорпіон |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221діва |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06054 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1124 |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132768 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13373 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03788 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB179-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03810 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB934-TI |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB269R-N |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB727 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB178-NE |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB662-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00117 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB577R-AV |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131742 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB475MR-GR |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB165 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB167-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESC054-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESC052 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05008 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06639 |
| Вага | 10.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 810 |
| Вага | 73.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 812 |
| Вага | 90.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |