| Артикул | 141689 |
| Вага | 12.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133209 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0480nl |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 946 |
| Вага | 33.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 947 |
| Вага | 34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б05305 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00057 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00055 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15158 |
| Вага | 52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133126 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133139 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1248 |
| Вага | 12.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1234 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03720 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 628 |
| Вага | 90.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133182 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7107 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133174 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221риби |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221овен |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 941 |
| Вага | 19.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131804 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125693100 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03711 |
| Вага | 13.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03703 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03716 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |