| Артикул | 133177 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133178 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133180 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133173 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03761 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03715 |
| Вага | 8.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041лев |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1178к |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03906 |
| Вага | 13.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 621 |
| Вага | 39.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п01858 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00790 |
| Вага | 9.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01859 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00789 |
| Вага | 11.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00193-2,5 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO006 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00055-3 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO008 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO013 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO009 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO019 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO018 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO020 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO017 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141694 |
| Вага | 25.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC367-B |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Ювелірна сталь |
| Вставка | Кераміка, Шпінель |
| Артикул | п02271 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |