| Артикул | р010102 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р011752 |
| Вага | 24.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б0117213 |
| Вага | 20.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011683 |
| Вага | 39.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0116912 |
| Вага | 38.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010322 |
| Вага | 29.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б011743 |
| Вага | 18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00362-2,5 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112624 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11271 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143data2 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181074 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112702 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11271а |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к01170 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111323 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к00173 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00241 |
| Вага | 14.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00090-4.5 |
| Вага | 20.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00090-5 |
| Вага | 29.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010653 |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02717 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11278 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00045-5 |
| Вага | 7.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Ц0042 |
| Вага | 35.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111345 |
| Вага | 29.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143zvezdadavida |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00524 |
| Вага | 27.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1301 |
| Вага | 5.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |