| Артикул | ц00521 |
| Вага | 39.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00520 |
| Вага | 31.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00541 |
| Вага | 26.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00543 |
| Вага | 40.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00535 |
| Вага | 47.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00536 |
| Вага | 21.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00533 |
| Вага | 47.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00534 |
| Вага | 21.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00544 |
| Вага | 41.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00547 |
| Вага | 38.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00555 |
| Вага | 33.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00545 |
| Вага | 25.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00549 |
| Вага | 25.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00558 |
| Вага | 25.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00546 |
| Вага | 25.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00556 |
| Вага | 23.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00554 |
| Вага | 24.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00550 |
| Вага | 23.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1093б |
| Вага | 15.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1867 |
| Вага | 19.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | 1728 |
| Вага | 78.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кераміка, З каменями |
| Артикул | 627п |
| Вага | 12.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1727 |
| Вага | 89.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB743-N |
| Вага | 14.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1249 |
| Вага | 8.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б05053 |
| Вага | 15.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXC455L |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXG058 |
| Вага | 16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC467-B |
| Вага | 17.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133163 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |