| Артикул | ц00355 |
| Вага | 45.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143lotos |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00359 |
| Вага | 11.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00359м |
| Вага | 17.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112126о |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00423 |
| Вага | 40.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00523 |
| Вага | 28.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00518 |
| Вага | 34.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00529 |
| Вага | 54.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00539 |
| Вага | 27.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00537 |
| Вага | 26.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00540 |
| Вага | 27.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00542 |
| Вага | 33.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00532 |
| Вага | 27.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00538 |
| Вага | 26.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00531 |
| Вага | 25.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010103 |
| Вага | 18.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Р010652 |
| Вага | 8.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б010313 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00405 |
| Вага | 25.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010092 |
| Вага | 12.31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р010312 |
| Вага | 19.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00354 |
| Вага | 49.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | Ц0009 |
| Вага | 41.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08113 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11725 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00526 |
| Вага | 36.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00525 |
| Вага | 45.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00528 |
| Вага | 28.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00522 |
| Вага | 22.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |