| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB262-N |
| Вага | 40.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221рак |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 627 |
| Вага | 82.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | EXB274R-N |
| Вага | 12.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB116-NE |
| Вага | 45.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133159 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133228 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 974з |
| Вага | 12.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1576 |
| Вага | 19.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 934 |
| Вага | 26.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08222 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1401 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00566 |
| Вага | 61.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зап00024 |
| Вага | 6.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO005 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11713 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13867 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13389 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00039 |
| Вага | 10.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00032 |
| Вага | 9.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131554 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б01255 |
| Вага | 14.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131170 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB479R-N |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13019а |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02789 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00016 |
| Вага | 9.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB585-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB619R-NE |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |