| Артикул | п03660 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03732 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133220 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221скорпіон |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221діва |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1124 |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03788 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03810 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00117 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131742 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133209 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 946 |
| Вага | 33.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 947 |
| Вага | 34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133126 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1234 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03720 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133182 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7107 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133174 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221риби |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221овен |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 941 |
| Вага | 19.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131804 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125693100 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03711 |
| Вага | 13.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03703 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03716 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |