| Артикул | 133177 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133178 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133180 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133173 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03761 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03715 |
| Вага | 8.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041лев |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1178к |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03906 |
| Вага | 13.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 621 |
| Вага | 39.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п01858 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00790 |
| Вага | 9.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01859 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00789 |
| Вага | 11.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | EXC367-B |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Ювелірна сталь |
| Вставка | Кераміка, Шпінель |
| Артикул | 123672400 |
| Вага | 9.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03803 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133175 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03768 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03331 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221терези |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03825 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03819 |
| Вага | 11.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1182 |
| Вага | 13.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 627п |
| Вага | 12.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | EXC455L |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXC467-B |
| Вага | 17.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133163 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |