| Артикул | 133349-д |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7345 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132662 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131386 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132913 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132727 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133188 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133191 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Для створення стильного образу важливо підібрати красиві ювелірні прикраси. Так в розпорядженні модниць буде величезна кількість речей на шию. Особливо їм подобаються варіанти з цікавими зображеннями. Наявна срібна підвіска «Дерево життя» виглядає просто неймовірно.
Представлені аксесуари мають різноманітне оформлення. Це дає можливість вибрати найкращі. Для цього тільки потрібно ознайомитися з пропозиціями.
Ювеліри під час створення прикрас проявляють максимум фантазії. Відповідно у вас буде величезний вибір. Саме тому ви можете звернути увагу на такі варіанти:
Лаконічно виглядає прикраса, де на самій основі буде просто зображення символу. Додатково тут ще може бути цікавий напис.
Багато хто звертає увагу на срібну підвіску «Дерево життя» у формі цього символу. Тут не має нічого зайвого, проте у цьому є своя чарівність.
Оригінальніше виглядають аксесуари, де для декору використані вставки. Це може бути один елемент чи цілий розсип. Кожен з цих варіантів виглядає неймовірно.
У вашому розпорядженні величезна колекція. Це дає можливість підібрати різноманітні вироби для доповнення образів.
Ювелірний асортимент постійно розширюється, тому у вас буде можливість вдало доповнити скриньку. Тільки не поспішайте, а добре продумайте основні моменти. Це дозволить все вдало підібрати.
Вам потрібно подумати, як часто хочете носити. Для повсякденних образів віддавайте перевагу срібній підвісці «Дерево життя» без зайвих елементів в оформленні. Ніщо не повинно обтяжувати образ. Також ви знайдете прикраси, де може бути багато різних додаткових елементів. Все має гармоніювати з загальним образом.
Окремої уваги заслуговує поєднання з ланцюжком. Він має витримувати відповідне навантаження. До того ж він має бути з того самого дорогоцінного металу, що і сам кулон.
Не забудьте приділити увагу оформленню. Більшості подобаються прикраси з родованим покриттям, яке забезпечує блиск. Іноді тут ще може бути чорніння чи позолота, щоб підкреслити певні елементи.
Також срібна підвіска «Дерево життя» може бути прикрашена камінцями. Це може бути декілька окремих чи цілий розсип. Вам варто визначитися з кількістю, розміром і кольором вставок.
Усі представлені прикраси неймовірно виглядають. Це дозволяє підібрати красиві вироби, які доповнять різні образи. До того ж ви продемонструєте бездоганний смак.
Каталог інтернет-магазина «Oniks» приємно дивує навіть вибагливих модниць. Усі аксесуари стильно виглядають і навіть через кілька років їх можна із задоволенням носити. За допомогою фото й описів зможете ознайомитися з усіма пропозиціями. Якщо чогось не вистачає, зв’яжіться з консультантами.
До того ж вам сподобається стильне пакування. Це прекрасний варіант для подарунку. Вам тільки потрібно дочекатися доставки замовлення від кур’єрської служби. Якщо хочете, то можете відвідати магазин.
Підбирайте срібні підвіски у формі дерева життя, щоб додати образу оригінальних деталей.