| Артикул | 131665 |
| Вага | 12.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131554 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131559 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131676 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131170 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13929 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13019а |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131287 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132291 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131810 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131667 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131764 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131666 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131805 |
| Вага | 19.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131453 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13336 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131125 |
| Вага | 14.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 132495 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132496 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132510 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131755 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131580 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18622б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18616б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 13602 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13438 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132684 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 132732 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132748 |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |