| Артикул | 131771 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133069 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133077 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133075 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133138 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 D |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 С |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 Р |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131664 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132884 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132987 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052скорпіон |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052овен |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 1105 D |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 А |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 С |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 Ю |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 К |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221близнюки |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041стрілець |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1281 |
| Вага | 18.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131553 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132355 |
| Вага | 12.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |