| Артикул | п01870 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03182 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611о |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03611б |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090соз |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03522 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03521 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0261y |
| Вага | 0.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0260y |
| Вага | 0.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0262y |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0264y |
| Вага | 0.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0263y |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03520 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03519 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03603 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03102 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |