| Артикул | п02745 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02744 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132495 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132496 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |