| Артикул | п03734 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03741 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03742 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03780 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п00134 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03632 |
| Вага | 6.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03635 |
| Вага | 6.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03634 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |