| Артикул | 3032/1р-CZ |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133353 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3018/1р-HSPH |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3018/1р-HRUB |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3000/1p-HSPH |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3003/1р-QSWB |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 133055 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3993p-HSPH |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 3990р-QSWB |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3990p-AMET |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133069 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 11032 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3961/1р-PWT |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |