| Артикул | пб0353cha |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02964 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01776 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03015 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0175nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0174lg |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132724 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724c |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724п |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724цем |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133090 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірні прикраси представлені у величезній кількості. Вони будуть не просто красивим доповненням образу, а ще певним сенсом. Зокрема варто відзначити парні кулони для закоханих у Львові.
Такі вироби швидко знаходять своїх прихильників. Вони дуже стильно виглядають. Вам тільки потрібно виділити час на ознайомлення з усіма пропозиціями. Це дасть можливість вибрати найкращі варіанти.
Ювелірне різноманіття дивує навіть вибагливих покупців. Вони зможуть підібрати особливі прикраси. Зокрема варто виділити кілька цікавих пропозицій:
Більшість віддає перевагу парним кулонам для закоханих у Львові, які представлені у вигляді двох половинок серця. Це виглядає дуже цікаво.
Оригінально виглядають вироби з можливістю гравіювання. Вони можуть бути різної форми. Одним подобається монетка, інші звертають увагу на моделі у вигляді серця. Головне тут саме оформлення. Це може бути напис чи картинка.
Окремо варто сказати про аксесуари у вигляді різних фігурок. Наприклад, ключ і замок. Хоча можуть бути й інші пропозиції.
Також варто сказати про вироби, де всередині можна зберігати фото коханої людини.Такі моделі об’ємніші, але вони красиво виглядають.
У вашому розпорядженні багато різноманітних пропозицій, тому можна вибрати цікаві парні кулони для закоханих у Львові. Просто необхідно проявити трохи уважності.
Ювеліри постійно презентують щось нове. Саме тому вам буде досить просто підібрати особливі вироби. Вам тільки не завадить виділити трохи часу на ознайомлення. А ще варто продумати основні моменти:
Визначтеся з дорогоцінним металом. Ви будете обирати між сріблом і золотом. Якщо говорити про срібло, то більшості подобається родоване. Також воно може бути з чорнінням чи позолотою. Що стосується золота, то вирішіть з кольором. Біле, жовте чи червоне – у вашому розпорядженні.
Приділіть увагу формі. При виборі парних кулонів для закоханих у Львові найчастіше віддають перевагу моделям у вигляді серця. Зрозуміло, що можуть бути й інші варіанти. Вам потрібно продумати кілька вдалих варіантів.
Поцікавтеся оформленням. Більшість віддає перевагу лаконічним моделям, оскільки їх будуть носить хлопці та дівчата. Зрозуміло, що тут можуть бути цікаві написи, але нічого зайвого. Іноді для декору можуть використати камінці. Це будуть дрібні вставки, яких буде невелика кількість.
Серед наявного різноманіття зможете підібрати особливі вироби для зізнання у коханні. Вони будуть стильним нагадуванням про ваші почуття.
В інтернет-магазині «Oniks» представлений величезний каталог. Тут представлені красиві вироби, які відповідають стандартам якості. Завдяки фото й описам зможете без проблем з усім ознайомитися. Також вам можуть допомогти консультанти.
14 днів на обмін і повернення;
стильне та красиве пакування;
доступні ціни на прикраси;
зручна доставка замовлень по Україні (Одеса, Львів й інші міста).
Красиві кулони для закоханих будуть цікавою деталлю в образі.