| Артикул | п01336б |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | пб0175nl |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0180cha |
| Вага | 0.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03358 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01336д |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | п03605 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125693100 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03711 |
| Вага | 13.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03703 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пИ |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03716 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 129882421 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03761 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03715 |
| Вага | 8.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03778 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02816 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1178к |
| Вага | 17.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03906 |
| Вага | 13.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0320cha |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п03039 |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02498 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0064cha |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0065cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0063cha |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02940 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03011 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0153lg |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0144cha |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0155lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |