| Артикул | п167 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п319 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03725 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0283nl |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0287nl |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0289nl |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0282nl |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 129951121 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 129893121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03768 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03777 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03331 |
| Вага | 4.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221терези |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118бб |
| Вага | 10.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03825 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1108 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 137811123 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 138471123 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0321nl |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0323cha |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0319cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 1319 |
| Вага | 13.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0401lg |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п04095 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7351 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04072 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133157 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0367ri |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |