| Артикул | п01870 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132748 |
| Вага | 20.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03182 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03309 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132753 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03423 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0216nl |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03438 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п247 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR19796Pgm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03444 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03197 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03464 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03466 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03472 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03513 |
| Вага | 9.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03524 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03470 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03523 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03522 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03521 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03528 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0261y |
| Вага | 0.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0260y |
| Вага | 0.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0262y |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0264y |
| Вага | 0.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0263y |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03520 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03519 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |