| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0215nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б04132 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02500 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03791 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03205d |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01409 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01457 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463м |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05043 |
| Вага | 26.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01444 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0093cha |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03011 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0153lg |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0144cha |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б03585 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0155lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б03590 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б03936 |
| Вага | 9.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04133 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0176nl |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | б04191 |
| Вага | 11.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0174lg |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132913 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |