| Артикул | 7088 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0534м |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 121642 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121788 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с00900 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122920 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121895 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122169 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |
| Артикул | 121959 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | сб0440di |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05352 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0115gl |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с05453 |
| Вага | 5.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с05238 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 122194 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 12975 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 121025 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12940 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с05300 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05291 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05632 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121862 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12323 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121482 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03117 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | 122206 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | сб0113gl |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | 122316 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122304 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | сб0193са |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |