| Артикул | кол01727 |
| Вага | 21.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01728 |
| Вага | 25.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01756 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01760 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01719 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01752 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб03037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01845 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к1005 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | 181267 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02492 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0109gl |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | к05283 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121034 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02464 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05880 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121231 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кб0110gl |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 12989 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05190 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03441 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | к05963 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05685 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06232 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | кб0243sth |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд |
| Артикул | кб0263ar |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |