| Артикул | 133761121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133781121 |
| Вага | (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04653 |
| Вага | 24.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133631121 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07013 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05351 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133771121 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133621121 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134021121 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05346 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 134111121 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 141679 |
| Вага | 17.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133591121 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133601121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пир00261 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133651121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п02854 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123066 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | б05571 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05570 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05352 |
| Вага | 10.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141788 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463Т |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01708 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463к |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02411 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03947 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02796 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |