| Артикул | 1851/1p-GRAG |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1322/1р-GRAG |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 1351/1р-GRAG |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | 1370/1р-GRAGOG |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, Кварц, З натуральними каменями |