| Артикул | к08460 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1941/1р-QGR |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | к05452 |
| Вага | 11.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08396 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к07397 |
| Вага | 6.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07130 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08299 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07196 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08204 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08206 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08205 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04931 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1846/1р-QGR |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | к07629 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07161 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07133 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07612 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07183 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07611 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112663 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05276 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04930 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06918 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05396 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06768 |
| Вага | 18.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07610 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |