| Артикул | к06750 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 11269 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00163 |
| Вага | 8.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0357y |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0353y |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0354y |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0358y |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0355y |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0356y |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112611 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112609 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1722/1р-HSPH |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1806/1р-PWT |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 101-10044/3 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0373nl |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0389nl |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 3947 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06950 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06951 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06998 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06994 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | кб0402z |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0394z |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07010 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |