| Артикул | 112642 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112645 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07072 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07074 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112656 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07114 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112253 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0278 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0460ca |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0418 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0423 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0271 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0438gl |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0441gl |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0445gl |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Танзаніт |
| Артикул | кб0446gl |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112667 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07162 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07170 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07172 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07174 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07194 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112678 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112690 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07228 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112698 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00357ш10 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0443gl |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0490gl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07396 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |