| Артикул | кб0598ri |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0599ri |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0600ri |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0601ri |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0604ri |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0605ri |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05191 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112539 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0606ri |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112780 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0590ri |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0589ri |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0592ri |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07580 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07605 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112216 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112591 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0580nl |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08126 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08338 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07152 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06546 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08339 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1852/1p-QGR |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |