| Артикул | к08358 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06507 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112538 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06866 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0639pu |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08357 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08273 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07154 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08146 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08310 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08308 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08305 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06215 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06611 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7460род |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08359 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112291 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07364 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07993 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08356 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08270 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08274 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08272 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05877 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06216 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |