| Артикул | к08298 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08297 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08296 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06414 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08295 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07000 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112531 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06801 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06905 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08303 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08302 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 7153род |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1688род |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08282 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1273 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08104 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08283 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08256 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05408 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 112243 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06568 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к08291 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08292 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |