| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08054 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08053 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07451 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07450 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07531 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08423 |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08424 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7058 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07107 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08425 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08422 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07480 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07136 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08419 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08418 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07391 |
| Вага | 7.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07479 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07528 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10021(3.7) б |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 7029 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07514 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07591 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07608 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |