| Артикул | 112853 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112616 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07591 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7058 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07608 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08442 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08435 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08434 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07569 |
| Вага | 7.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1142род |
| Вага | 9.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08431 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08436 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07412 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07520 |
| Вага | 8.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1973/1р-СZ |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08456 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07473 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7068 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08454 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08453 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08452 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07961 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07434 |
| Вага | 8.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08451 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08458 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0696м |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |