| Артикул | к02124б |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | к02124д |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к03056 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к368 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Димчастий кварц |