| Артикул | 112562 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112761 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112774 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07000 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06687 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06624 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05671 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06880 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06881 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06566 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07485 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06749 |
| Вага | 3.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112773 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0500sc |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |