| Артикул | 1851/1р-QLB |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | GS-01-086-3010 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0528sm |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |