| Артикул | кб0677lg |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0619ca |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0374nl |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0449ca |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд, З натуральними каменями |