| Артикул | к02643 |
| Вага | 6.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06296 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06594 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06846 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07057 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08083 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02641 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02621 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05167 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04662 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к02124б |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02601 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0332lg |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06096 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06685 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06912 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06913 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0493cha |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07525 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0155 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05981 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0214ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0266lg |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0262di |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05096 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0304lg |
| Вага | 4.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0337ri |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0333lg |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06592 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |