| Артикул | кб0330lg |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | R3974Sda |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | DR13935Scha |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0274 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0270 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0308 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0194 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0272 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб03038 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | Y021 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0188nl |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0396 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | км0249 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к0500тк |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб03047 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0313lg |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0227 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0315lg |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | R2972Sda |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к375 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 501715 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0679gm |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0342di |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | AR5793Acha |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | MR17583gmb |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к647 |
| Вага | 6.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Перли (натуральні) |
| Артикул | к04944 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |