| Артикул | 165823ch |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | ккит182 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 164436ch |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0457ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |