| Артикул | 112764 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112769 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 111626 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 112271 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112249 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112768 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |