| Артикул | кб0682ri |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0684ri |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0683ri |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0609mi |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0383nl |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ккит148 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0123lg(0,31) |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к249 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0464са |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к877 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0525ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |