| Артикул | к06720укр |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112240 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00335 |
| Вага | 9.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00357ш10 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |