| Артикул | 112270 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06230 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06711 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06720 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07035 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06720ук |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06720укр |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02949 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02641 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02621 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02952 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05275 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05332 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05247 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05867 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05656 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04662 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к02124п |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | к02124б |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | к05601 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02643 |
| Вага | 6.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112126о |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06371 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112228 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05258 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0332lg |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06093 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02124д |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к06685 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06707 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |