| Артикул | к06709 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06990 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07387 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07986 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к04993 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03359 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05695 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03056 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к02644 |
| Вага | 6.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05902 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0214ca |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05891 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05897 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05096 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0337ri |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0333lg |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05879 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06239 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06710 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112695 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07378 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07958 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02205 |
| Вага | 7.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02642 |
| Вага | 6.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ккит148 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR86479ca |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0092cha |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05095 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05211 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |