| Артикул | 112201 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06281 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06317 |
| Вага | 9.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00335 |
| Вага | 9.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00163 |
| Вага | 8.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | обр00357ш10 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112798 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Ювелірний асортимент з прикрасами постійно доповнюється новинками. Особливо жінки звертають увагу на каблучки. Ними можна доповнити будь-які образи. Просто у своєму розпорядженні варто мати різні варіанти. Зокрема можна виділити широкі каблучки.
Їх представлено багато різних варіантів. Це дозволить без проблем підкреслити свою індивідуальність. Вам тільки потрібно уважно зі всім ознайомитися.
Ювеліри постійно пропонують щось нове. Саме тому буває так важко зупинитися на чомусь одному. Серед наявних широких каблучок варто виділити кілька різновидів:
Ніяких зайвих деталей в декорі. Просто гладка чи матова поверхня. Вам тільки потрібно визначитися з дорогоцінним металом.
Різноманітні візерунки на обідку. Такі аксесуари чудово підходять для гравіювання. Ви можете проявити свою фантазію під час оформлення. Окремо варто відзначити ювелірну емаль. Вас приємно вразить величезна кількість малюнків.
Наявні ажурні вставки. Посередині обідка будуть різноманітні фігурні елементи. Герб України чи карта, серце – це одні з найпоширеніших варіантів декору.
Одразу декілька обідків. Класичною вважається широка каблучка, де обідки розташовані один над одним. Вони можуть мати однаковий декор чи різний. Наприклад, один з них буде усипаний камінцями. Оригінальніше виглядають прикраси, де обідки перекручені.
У вашому розпорядженні безліч різноманітних варіантів. Це дасть можливість вдало доповнити будь-яку скриньку.
Оскільки усі аксесуари виглядають просто бездоганно, то у вас просто розбігаються очі від такої кількості пропозицій. Відповідно вам потрібно визначитися з деякими моментами, які допоможуть спростити вибір.
Ви повинні чітко розуміти, для чого вибираєте аксесуари. Більшість просто хоче широкою каблучкою доповнити повсякденний образ. Також ви можете підібрати вироби для певних подій.
Не забудьте чітко визначитися з розміром. Якщо є можливість, то відвідайте ювелірну крамницю для примірки. Відповідні заміри можна зробити і вдома, тільки будьте дуже уважними. Каблучка не повинна бути затісною чи завеликою.
До того ж вам потрібно впевнитися в зручності носіння. Просто не всім модницям підходять широкі аксесуари. Вам потрібно поміряти різні варіанти. Адже ширина обідка може відрізнятися.
Продумавши кілька важливих моментів, вам вдасться вдало доповнити скриньку. Це буде оригінальна деталь образу.
В інтернет-магазині «Oniks» постійно розширюється каталог. Тут представлені аксесуари належної якості. До того ж потурбувалися про бездоганний дизайн. Наявність фото й описів спрощує ознайомлення. Якщо інформації не вистачає, поспілкуйтеся з консультантами.
Кожен виріб буде запакований у фірмове пакування. Стосовно доставки, то вам все привезуть протягом кількох днів. А ще ви можете відвідати магазин.
Вибирайте широкі каблучки, які підходять для повсякденних чи вечірніх образів.